تــــازه ها

یکشنبه 14 آذر 1395

معرفی مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی جشنواره تئاتر فجر

با حکم سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر فهیمه پناه آذر به عنوان مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی این جشنواره منصوب شد.
به گزارش سایت ایران نمایش به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر؛ در متن این حکم آمده است:

فرهیخته گرامی سرکار خانم پناه آذر
با سلام و احترام
برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر فجر به عنوان  بزرگترین رویداد سالانه ی تئاتر ایران نیازمند دانش، کوشش و و کارآمدی هنرمندان، مدیران و کارشناسان خبره ای است که جایگاه شایسته و منزلت گرانقدر و متناسب با نام ایران عزیز را  به این رخداد گرامی ببخشند.
کوششی و کارآمدی و توانایی که از سرکارعالی توقع می رود، اعتلاء و درخشش سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را نوید خواهد داد.
با توجه به دانش، تعهد و تجارب ارزشمند سرکارعالی به عنوان «مدیر روابط عمومی  و اطلاع رسانی» سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب می شود.
برقراری ارتباط مؤثر دبیرخانه جشنواره و رسانه ها؛ به کارگیری نیروهای متخصص در متجلی ساختن ویژگی ها، برنامه ها و فرآیند برگزاری جشنواره در قالب اخبار، گزارش و مصاحبه ها؛ نظارت بر تهیه ی محتوای مناسب و قابل انتشار در جراید، نشریات و خبرگزاری ها؛ رصد بازتاب رویدادهای گوناگون مرتبط جشنواره در مطبوعات و فضای مجازی؛ ساماندهی و  ارتباط مؤثر جشنواره با مخاطبان با بهره گیری از تمامی ظرفیت های رسانه ای و شبکه های اجتماعی و تهیه و نظارت بر درونمایه ی تارنمای رسمی جشنواره از جمله وظایف این بخش به شمار می رود.
امید است در سایه ی مهربانی و یاری خداوند توانا،با به کار گیری دانش و مهارت حرفه ای در ارتقاء بخشی کیفی به این دوره جشنواره پیروز و توانمند باشید.
سعید اسدی
دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر

322 بار دیده شده