تــــازه ها

یکشنبه 28 آذر 1395

تئاتر رکورد می زند

به گزارش سایت ایران نمایش؛ بلیت‌های نمایش می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد تا آخرین روز اجرا فروخته شد. با وجود مدون نبودن میزان فروش بلیت در تئاتر ایران به نظر می‌رسد استقبال از نمایش «می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» تا به آن حد بوده که حالا باید این نمایش را پرمخاطب‌ترین نمایش تاریخ تئاتر ایران به حساب آورد.

براساس اطلاعات موجود، نمایش رضا حداد با 30 اجرا تا پیش از این رکورد فروش تاریخ تئاتر کشور را نیز از آن خود کرده بود. آن روزها نام نمایش حداد بر سر زبان‌ها بود که کسی فکرش را هم نمی‌کرد به این زودی‌ها بشود آن رکورد را با درنظر گرفتن تمام محدودیت‌هایی که درهنر نمایش ایران وجود دارد، جابه‌جا کرد. «آمدیم نبودید رفتیم»، حالا باید با اختلافی فاحش جای خودش را به «می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» بدهد. استقبال از این نمایش به کارگردانی و طراحی همایون غنی‌زاده تا به آن حد بود که بلیت‌های این نمایش تا 30 آذر به‌طور کامل به فروش رفت.
 مدیر تولید می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد، درباره روزهای پایانی این نمایش گفت: بلیت‌های نمایش ما برای 10 اجرای باقیمانده به‌طور کامل به فروش رسیده است. حدود 8هزار تماشاگر پیشاپیش بلیت نمایش را خریده‌اند و ما این 8‌هزار بلیت را برای روزهای پیش‌رو فروخته‌ایم. درخواست تمدید از طرف تماشاگران و علاقه‌مندان به تالار وحدت بسیار زیاد است. مجری طرح نمایش می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد، در ادامه اعلام کرد: با این‌که بلیت‌ها فروش رفته اما کماکان هرشب تعداد زیادی تماشاگر برای خرید بلیت به صورت حضوری به در ورودی سالن مراجعه می‌کنند. می‌خواهم از این عزیزان خواهش کنم این کار را انجام ندهند، چون امکان فروش بلیت به هیچ عنوان به صورت حضوری وجود ندارد.
براساس این اعلام حدود یک ‌میلیارد و800میلیون تومان تا این لحظه فروش کل کار است و این یعنی تماشاگران کار آخر غنی‌زاده به مرز 40‌هزار نفر رسیده است.
دوره اجرای این نمایش از دوره اجرا از 25 مهر در تالار وحدت آغاز شد و تا تقریبا هر هفته بلیت‌های یک هفته بعد هم به صورت کامل فروخته شد.
دراین نمایش ویشکا آسایش ایفاگر نقش آناستازیاست و سجاد افشاریان در نقش وزیر، بابک حمیدیان در نقش اوبلوهه، سیامک صفری در نقش می‌سی‌سی‌پی، همایون غنی‌زاده درنقش لئون/ صدای کارگردان، داریوش موفق درنقش سن کلود ازجمله بازیگران نمایش هستند.

366 بار دیده شده