تــــازه ها

یکشنبه 28 آذر 1395

پرستو گلستانی "سیرک سیار" را به تالار هنر می برد

نمایش "سیرک سیار" نوشته اوراند هریس که حسین فدایی حسین آن را ترجمه کرده با کارگردانی پرستو گلستانی در تالار هنر روی صحنه می رود.

به گزارش سایت ایران نمایش به نقل از روابط عمومی این نمایش؛ نمایش سیرک سیار با طراحی لباس ، ترانه سرایی و کارگردانی پرستو گلستانی از اول دی ماه در ساعت 19:15 بر صحنه تالار هنر خواهد رفت.
این نمایش داستان پسر بچه ای ست که وقتی با پدربزرگ و مادربزرگش به دیدن یک سیرک می رود آرزو می کند برای همیشه در سیرک بماند و با ماجراهای متعددی در ادامه روبرو می شود.
در این نمایش بازیگرانی همچون مهرداد باقری ، تارا حیدری ، مینووش رحیمیان ، میلاد رمضانی(ورجاوند)، حمیدرضا سنگیان ، امید مباشری ، آرین ناصری مهر در این نمایش ایفای نقش می کنند. دلقک های سیرک پریناز بابایی ، پانیذ تاجبخت ، سینا حکیمی ، ابوالفضل شفیعی زاده ، پروین محمدی ، علیرضا مرشدی ها هستند و در گروه حرکت این نمایش محمد پورا ، سامان توحیدی ، محسن شاهب ، پوریا بابایی ، مهران مهرور همکاری دارند.
طراحی صحنه این نمایش بر عهده منوچهر شجاع ، طراحی لباس بر عهده پرستو گلستانی و طراحی گریم را حسین تبریزی انجام داده است. امیر اسمی طراح پوستر و بروشور این نمایش و محمدرضا شریفی و علیرضا شریفی طراحان حرکت این پروژه نمایشی هستند. علی اشرف سمائی نیز طراحی نور را بر عهده دارد.
آهنگسازی و تنظیم بر عهده رامین عبداللهی و سهند بهادری بوده، نوازنده گیتار سهند بهادری، نوازنده سینت سایزر سارا یغمایی، نوازنده درام علی حیدر پور، نوازنده کاخن و افکت مهریار قنبری هستند. در گروه عکاسی این نمایش امیر خدامی ، مهدیه خالقیان ، محمدرضا کریمی حضور دارند.
پرستو گلستانی سراینده اشعار این نمایش است.
درگروه کارگردانی تارا حیدری ، مرتضی برزگرزادگان و حمیدرضا سنگیان همکاری می کنند. دستیاران طراح صحنه هادی بادپا و مهشید جوادی، ساخت دکور سید مصطفی طباطبایی نسب ( صنایع چوب میراث ) و دوخت لباس راحله ده پایینی، مجریان گریم  حسین تبریزی و لیلا پریشان ، مشاور رسانه زهرا شایان فر، روابط عمومی و تبلیغات مجازی فریبا جدیدی، امور هماهنگی شهرآشوب مفتاحی هستند.

401 بار دیده شده