تــــازه ها

دوشنبه 13 دی 1395

مسعود دلخواه آزمون بازیگری برگزار می‌کند

به گزارش سایت ایران نمایش به نقل از ایران تئاتر؛ این آزمون طی دو روز و در دو مرحله در روزهای پنجشنبه 16 و شنبه 18 دی‌ماه در مرکز تئاتر دانشگاهی مولوی برگزار خواهد شد.

از بازیگران تئاتر، به‌ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته بازیگری و همچنین علاقه‌مندان به همکاری در پشت‌صحنه، دعوت می‌شود جهت شرکت در این آزمون و مصاحبه، روز پنجشنبه 16 دی‌ماه ساعت 10:30 صبح در سالن انتظار مرکز تئاتر مولوی واقع در خیابان 16 آذر حضور به هم رسانند.
لازم به ذکر است که در این پروژه هیچ‌گونه هزینه‌ای از دانشجویان و انتخاب‌شدگان جهت اجرای نمایش دریافت نمی‌شود و آزمون انتخاب بازیگران و عوامل کاملاً رایگان است.
همچنین بازیگران می‌بایست در مرحله اول یک مونولوگ به‌دلخواه از آثار مدرن را جهت ارائه، آماده کنند و یا از مونولوگی که در اختیار آنها قرار داده می‌شود، استفاده نمایند. (بازیگران نوازنده، در صورت امکان ساز خود را همراه بیاورند.)
شایان‌ذکر است، داشتن سابقه‌ی اجرای عمومی حرفه‌ای، دانشجویی یا آماتور درزمینه بازیگری تئاتر، شرط اصلی شرکت در این آزمون است.
نمایش «مفیستو» اثر آرین منوشکین، با ترجمه ناصر حسینی مهر به کارگردانی مسعود دلخواه، در بهار 1396 در سالن اصلی تئاتر مولوی به روی صحنه خواهد رفت.

 


304 بار دیده شده